Wiaty garażowe
796 416 533 / 515 844 105 / 58 303 27 09

Wiata garażowa na wymiar

Wiata garażowa na wymiar

 

Wybór odpowiedniej dla siebie wiaty garażowej może okazać się niezwykle kłopotliwe. Dlaczego? Nie zawsze prezentowana w katalogu lub na stronie internetowej wiata samochodowa idealnie pasuje do naszego domu czy powierzchni działkowej. Dlatego w tym wypadku warto zastanowić się nad zamówieniem wiaty garażowej pod wymiar.

 

Do czego służy wiata garażowa?

 

Wiata samochodowa jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie mają możliwości zbudowania garażu murowanego i są zmuszeni szukać innej alternatywy dla chronienia swojego pojazdu przed szkodliwymi warunkami pogodowymi. Jest to częsta sytuacja jak zainteresowany wiatą ma wąską działkę budowlaną i nie ma możliwości budowy domu razem z garażem.

 

Jakie są rodzaje wiat, które można zamówić pod wymiar?

 

Obecnie na rynku jest wiele modeli wiat garażowych, które bez problemu mogą zostać zaprojektowane pod wymiar. Wystarczy tylko postawić na konkretny model i zamówić fachową ekipę budowlaną, która stworzy taką konstrukcję.

Możliwości jest wiele, ponieważ można wybrać wiatę metalową lub drewnianą pod wymiar domu. W tym wypadku wiata garażowa jest po prostu ażurową konstrukcją wykonaną z drewna lub metalu, na której oparty jest dach wiaty. Można także poprosić o wykonanie wiaty pod wymiar, która będzie częściowo lub całkowicie zabudowana. Co więcej, wiaty tego typu mogą zostać również wyposażone w bramy garażowe i mogą pełnić rolę nieogrzewanego garażu lub budynku gospodarczego. Wersja drewniana wiaty garażowej pod wymiar jest właściwie najtańszą opcją ochraniającą samochód. Ponadto, jest łatwa również w montażu. Tak więc, można bez zbędnych problemów postawić ją samemu, po ewentualnym zamówieniu całej konstrukcji wiaty pod wymiar. Jednak, jeżeli nie jest możliwa budowa wiaty garażowej w sposób samodzielny, można skorzystać z oferty zakupu wiaty garażowej pod wymiar razem z montażem.

Wiata garażowa z drewna oprócz tego, jest bardzo estetyczna i może być oryginalną dekoracją na działce czy w ogródku. Drewno zawsze idealnie potrafi wpasować się właściwie do każdego otoczenia.

 

Kolejnym modelem wiaty, która można zamówić pod wymiar jest wiata ogrodowa wolnostojąca. Jest do dobre rozwiązanie, ponieważ nie musi ona stać blisko budynku. Może być ona postawiona w ogrodzie lub daleko od budynków mieszkalnych np.: w niedalekim sąsiedztwie.

W przypadku wiaty garażowej połączonej z budynkiem można już na etapie budowy domu stworzyć wiatę pod wymiar domu. Takie rozwiązanie niewątpliwie pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w ogrodzie i jednocześnie stworzyć spójną i niezwykle estetyczną całość. Jeśli wiata garażowa jest planowana przy już istniejącym budynku można bez problemu zamówić ją pod wymiar istniejącej już posesji. Wystarczy w odpowiedni sposób połączyć elementy konstrukcyjne wiaty garażowej pod wymiar ze ścianą i położyć dach. Najlepiej, jeśli pokrycie dachu wiaty jest z tego samego materiału, którym pokryty jest dach domu czy budynku np.: z blachodachówki.

Istnieją również inne wiaty garażowe, które można zamówić pod wymiar (jednostanowiskowe, wielostanowiskowe oraz z pomieszczeniem gospodarczym). W przypadku jednostanowiskowej czy wielostanowiskowej wiaty garażowej ważne są wymiary. Minimalne wymiary wiaty garażowej dla jednego auta osobowego powinny wynosić 2,5 m x 5 m i wysokość 2,2 m. Z kolei wiata dwustanowiskowa, powinna posiadać szerokość 5,5 m, aby swobodnie mogły pod nią wjechać dwa auta. Zarówno wiata dwustanowiskowa, jak i jednostanowiskowa to doskonała alternatywa dla garażu na działce o niewielkich rozmiarach.

Nowoczesne i oryginalne projekty wiat garażowych pod wymiar dają wiele możliwości. Można bowiem postawić na połączenia wiaty np.: z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. W tym wypadku nie dość, że samochód zostanie uchroniony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, to jeszcze dodatkowo możemy zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania np.: mebli ogrodowych, sprzętów czy narzędzi. Możliwości jest wiele.

 

Wiata garażowa pod wymiar

 

Stawiając na wiatę garażową nie trzeba martwić się już o swoje auto. Wiata garażowa ochroni je przed niekorzystnymi i szkodliwymi warunkami pogodowymi, czyli deszczem, śniegiem, mrozem i słońcem. Wiata samochodowa inaczej nazywana również carportem jest świetnym rozwiązaniem. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a wymarzona, “skrojona na miarę”, dopasowana do  Twoich potrzeb została dostarczona i zamontowana w wyznaczonym miejscu.

Wiata garażowa pod wymiar w żaden sposób nie ogranicza. A wręcz daje wiele możliwości. Można dzięki takiej opcji zbudować wiatę o jakiej marzymy. Ponadto, przy składaniu zamówienia masz do wyboru wiele materiałów do tego typu budowy np.: drewno, stal, blacha perforowana lub trapezowa czy poliwęglan komorowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy bogaty wybór różnego rodzaju wiat garażowych, które z łatwością będą mogli Państwo dopasować do swoich oczekiwań.

Wystarczy, że wybiorą Państwo model wymarzonego carportu, a nasza firma zajmie się resztą. Poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy jesteśmy w stanie ustalić najistotniejsze kwestie oraz najdrobniejsze szczegóły, które pozwolą nam stworzyć wymarzoną wiatę garażową pod wymiar. Co więcej, nie muszą decydować się Państwo na model w standardowym rozmiarze, ponieważ istnieje również możliwość zamówienia wiaty samochodowej w innym, nietypowym wymiarze, jedynej i niepowtarzalnej w swoim rodzaju, idealnie pasującej do stylu domu czy do otoczenia. Nasza firma w stanie zrealizować nawet najbardziej ambitne czy nietypowe pomysły. Dzięki naszej kreatywności i umiejętnościom każdy pomysł klienta jest w stanie stać się rzeczywistością. Wystarczy tylko, że powiedzą nam Państwo czego oczekują, jakie wymiary powinna mieć Państwa wiata garażowa oraz jakie funkcje powinna ona spełniać.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wiaty garażowe wykonywane są z materiałów najwyższej jakości z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Nasze wiaty są niezwykle wytrzymałe, trwałe, mają lekką konstrukcję oraz idealnie potrafią być wpasowane w otoczenie. Posiadamy nie tylko bogatą ofertę gotowych projektów wiat garażowych, ale również potrafimy stworzyć wiatę na zamówienie – pod wymiar. Ponadto, możecie również Państwo liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszych ekspertów budowlanych i architektonicznych.

 

MONTAŻ WIATY GARAŻOWEJ CARPORT PLANET

Zobacz film z montażu wiaty garażowej przyściennej wykonany przez naszą firmową ekipę. Produkujemy wiaty wolnostojące, przyścienne, przydomowe.  Jako dodatki oferujemy zabudowy boczne żaluzjowe regulowane lub stałe, systemy orynnowania, najlepsze pokrycia dachów z poliwęglanów, w standardzie stosujemy okucia i podstawy słupków ze stali kwasoodpornej klasy A4. Zadaszenia wykonujemy na wymiar, wyslij zapytanie a otrzymasz od nas bezpłatną ofertę i wizualizację / projekt wiaty garażowej.


Montaż wiaty garażowej- Carport Planet wiata na samochód

carport planet

Wiata garażowa na wymiar

Wiata garażowa wolnostojąca na wymiar – częściowo zabudowana żaluzjami zewnętrznymi

 

SKLEP ONLINE – WIATY GARAŻOWE

wiata garażowa na wymiar

projekt - wycena - dostawa - montaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiat garażowych na wymiar. Produkujemy wiaty garażowe z drewna, które wyróżnia jakość wykonania, wytrzymałość elementów konstrukcyjnych z drewna klejonego i estetyka. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju wiat garażowych pod wymiar. Nasze wiaty garażowe możemy z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi doradcy techniczni, chętnie pomogą w wybraniu / zaprojektowaniu odpowiedniej wiaty garażowej dopasowanej idealnie do Państwa przestrzeni / otoczenia. Wiatę garażową dostarczymy w dowolne miejsce w Polce lub za granicą a nasi montażyści posiadający wieloletnie doświadczenie szybko i sprawnie wykonają instalację. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Wiata garażowa Carport Planet
796 416 533 / 515 844 105 / 58 303 27 09
ul. Kartuska 214/218, 80-122 Gdańsk